Modří lidé přehled

Modří lidé https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187554/bmid_modri-lide-AAR-187554.jpg 3 49 49

Co znamenají časté únosy dětí? „Zvláštní nabídka dětského kadeřnictví: Zhotovíme panenku podle Vašeho dítěte!“ Co našel komisař Hard na Ostrově starých mládenců?

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Sinije ljudi

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modří lidé. Přihlašte se a napište ho.

theozijenamarsu
30.04.2024 2 z 5

Tato kniha, přestože mě v podstatě dostala zpět ke čtení, zpětně nebyla velký zázrak. Průměrná kniha s průměrnými postavami, průměrným prostředím a poměrně zajímavým rozuzlením. Nic, nad čím bych po přečtení nějak dlouho přemýšlel.

Nofar197
24.10.2022 3 z 5

Kdysi jsem si ji koupila na cestu do vlaku - nic jiného v trafice neměli. Z toho, co se dělo pod kopulí, jsem měla noční můry. Jinak na to, že šlo o sovětskou sci-fi -film, to docela šlo.

Zelený_Drak
13.09.2022 2 z 5

Přišlo mi to na podobné úrovni jako "šestákové" detektivky, akorát navíc sci-fi. Čekala jsem něco děsivějšího a jsem ráda, že to nakonec bylo sci-fi a ne horror. Znovu už bych knihu nečetla, když znám rozuzlení a vím, že má příběh otevřený konec, ale ani mě nijak neurazila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modří lidé v seznamech

v Právě čtených1x