Moderní česká cukrařina přehled

Moderní česká cukrařina https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429012/bmid_ceska-moderni-cukrarina-0vx-429012.jpg 4 37 37

Česká moderní cukrařina Od vánočky až po nejnovější trendy v cukrařině. Nejlepší cukrářské recepty pohromadě! I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra – a Josef Maršálek je jedním z nejlepších. Prestižními cenami ověnčený cukrář pracoval více než sedm let v londýnském kulinárním týmu luxusního domu Harrods, pekl pro britskou královnu, cestoval po světě, sbíral zkušenosti v Americe i v Indii a udával cukrářské trendy celému světu. A teď sepsal na základě svých zkušeností kuchařku dostupnou pro všechny. Najdete v ní 47 jeho nejoblíbenějších receptů zahrnujících českou klasiku i moderní dobroty a můžete se inspirovat osvědčenými cukrářskými triky nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Nechte se zlákat a přijměte pozvání do sladkého světa plného lahodných krémů, křupavých těst, neodolatelných moučníků a sametových polev – do světa, který si ode dneška můžete upéct a připravit sami doma!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moderní česká cukrařina. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
16.06.2023 4 z 5

V televizí pravidelně sledují pořad Peče celá země a v neděli ráno Buchty po ránu. A chtěla jsem si vypůjčit v knihovně knížku Josefa Maršálka Péct, milovat a žít, ale ta byla zrovna půjčená. Tak jsem si ji hned zarezervovala a vypůjčila si všechny ostatní co tam byly :):):)
Knížka krásně zpracovaná. Při prohlížení se člověku sbíhají sliny. Akorát v ingrediencích někdy je vejce na kusy a někde na gramy. Některé recepty na mě moc moderní. Mám radši klasiku a jednoduchost.
Knížka je věnována babičkam Josefce a Božence, protože bez nich by autor nebyl tam kde teď je. ÚŽASNÉ

Olous1
15.04.2023 5 z 5

Pan Maršálek je mistr ve svém oboru. Kdo sleduje jeho pořad každou neděli,tak ví o čem mluvím. Jeho ta cukrařina fakt baví a je to vidět. Tato kniha je tomu důkazem. Pěkné fotečky i recepty, některé určitě vyzkouším, některé ne jsem amatér a asi by se mi nepovedly.

mirka0586
14.03.2023 5 z 5

Kniha je krásně nafocená...

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Moderní česká cukrařina v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x