Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha přehled

Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384048/bmid_moc-pritomneho-okamziku-pracovni-kn-xL3-384048.jpg 4 174 174

Kniha Moc přítomného okamžiku je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších titulů duchovní literatury za posledních několik let. Přítomný okamžik je to jediné opravdové, co v životě můžeme prožívat, a proto bychom se měli naučit ho správně uchopit a na tomto základě budovat svůj život. Tato pracovní kniha skvěle doplňuje a zároveň rozšiřuje myšlenky původní verze. Pokud máte rádi titul Moc přítomného okamžiku, pak vám tato pracovní verze nesmí doma chybět.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Practising the power of now , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha. Přihlašte se a napište ho.

Nika151
22.01.2024 5 z 5

Jsou zde recenze, že nepřinesla pracovní kniha nic nového..jak se to vezme. Ano, Tolleho “učení je v podstatě stále stejné, ale třeba zrovna najdete slova, která Vám pomůžou pochopit..

nevermore3
17.11.2022 2 z 5

Knihu jsem pročetl, ovšem oproti hlavní knize, nepřinesla vůbec nic nového. Tím spíš ne žádné konkrétní tipy nebo postupy, jak jsem očekával. Mně to přišlo, že je potřeba kout železo, dokud je žhavé a vytěžit maximum z potenciálu první knihy. Za to strhávám oproti hlavní knize ještě jeden bod dolů.

Kryštofka
17.05.2022 5 z 5

Inspirativní.

Knižní novinky (2. - 15. července)

02.07.2018

Kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha v seznamech