Moc nášho podvedomia přehled

Moc nášho podvedomia https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59501/moc-nasho-podvedomia-59501.jpg 4 255 255

podtitul: Veľká kniha o vnútornom a vonkajšom rozvíjaní osobnosti Táto kniha sa stala celosvetovým bestsellerom, poukazuje na nesmierne možnosti ľudského podvedomia, ktoré zostávajú pre väčšinu ľudí skryté. Vedecké poznanie zázračnej moci podvedomia môže však zmeniť osud každého človeka na nepoznanie. Autor, Dr. Joseph Murphy, významný predstaviteľ pozitívneho myslenia, čerpá zo svojich životných skúseností a povzbudzujúcich úspechov a predkladá vedecky podložené metódy, ktoré otvárajú človeku nové duševné obzory, nové životné šance, ale aj cestu k duševnej vyrovnanosti a materiálnej spokojnosti.... celý text

Duchovní literatura Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Aktuell

The Power of Your Subconscious Mind , 1962

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moc nášho podvedomia. Přihlašte se a napište ho.

veronika5179
19.02.2023 4 z 5

Místy roztomilá, dnes však už téměř kultovní kniha od které je možné se odrazit pokud vás toto téma zajímá.

Nostradam1961
07.11.2022

Kniha Moc podvědomí vychází z málo poznaných a ještě méně praktikovaných zákonitostí světa jemných energií mysli. Samozřejmě že jsou návody funkční, ale už méně se hovoří
o tom, i navzdory kritice většiny respondentů, jak metodu praktikovat? Jednoduše je to práce na 24 h denně, tedy intenzivně, ne extenzivně- jen někdy....To je to tajemství.
Tu výdrž, vytrvalost a nezdolnost nemá skoro nikdo z nás a tím méně ti, kteří metodu kritizují. Většinu dnes myslíme automaticky, reflexně, pasivně a zbytkově. V tom je ta potíž, že podvědomí spíše sytíme negativními sugescemi (reflexně) než pozitivními.

JancaMia
05.08.2022 5 z 5

Kniha nese stopy času, nicméně v některých myšlenkách je stále velmi aktuální. Nález v knihobudce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moc nášho podvedomia v seznamech

v Právě čtených20x
v dalších seznamech2x