Mladý, sexi a iba môj přehled

Mladý, sexi a iba môj
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167684/bmid_mlady-sexi-a-iba-m-j-PNW-167684.jpg 4 9 9

„Dojímavý milostný príbeh, ktorý dokazuje, že aj mladší muž a staršia žena majú šancu byť spolu šťastní!“ Keď sa ním nechá zviesť prvý raz, neverí, že môže byť skutočne jej. Je primladý, pripekný, priveľmi odlišný. Futbalista, ktorý kedysi hrával za Austria Viedeň a ktorý má s jej obyčajným svetom len veľmi málo spoločné. Veď ona je o osem rokov staršia žena s dvomi malými deťmi a so starosťami, z ktorých už nikdy neubudne. Lenže Ľuboš sa Ivany nechce vzdať. Naopak, túži jej ukázať, že žiť naplno sa oplatí a po rokoch smútku za mŕtvym manželom má na to právo! Nič však nie je dokonalé... Najmä vtedy, ak do hry vstupujú nebezpečné bývalé známosti, Ivanini svokrovci a ich snaha poštvať vnúčatá proti vlastnej matke. A tak tam, kde mala byť po rokoch znovu láska, je odrazu nenávisť a strach o to najdrahšie, čo Ivana má. O svoje deti...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motýľ

Mladý sexi a iba môj , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mladý, sexi a iba môj. Přihlašte se a napište ho.

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Už samotný názov Mladý, sexi a iba môj, dosť prezrádza dej knihy. Mladý, sexi bývalý futbalista a 37 ročná matka dvoch detí.. Pre mňa to bolo skôr také oddychové čítanie.

Ms.Iris
12.07.2015 4 z 5

Kniha bola predvídateľná , ale príjemne sa číta a človeku ulahodí ;)

Balenka
28.03.2015 odpad!

Hroznééééééééé. Od 10-tej strany bolo jasné ako kniha bude pokračovať a ako skončí.. Určite neodporúčam čítať..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mladý, sexi a iba môj v seznamech