Mládí nevybouřené přehled

Mládí nevybouřené https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127146/mladi-nevybourene-127146.jpg 4 17 17

Příběh Lidky od jejího dětství přes první a zároveň osudové vzplanutí až do chvíle, kdy Lidka jako zralá žena poznává skutečnou lásku. Její příběh je zasazen do období padesátých až devadesátých let minulého století a zaujme snad každou ženu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mládí nevybouřené. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
19.02.2024 4 z 5

Za mě hodně zvláštní román. První část s rodiči mě moc nezaujala, druhá dospělá byla lepší.

alnahu
02.10.2020 5 z 5

(SPOILER) Autorka v této knize líčí osud dívky Lidky od jejího dětství až po dospělost,kdy ona sama má již děti.Liduška se narodila ,jako neduživé dítě-silně věřícím rodičům a podle toho také vypadal její vstup do dospělosti.Jako velmi mladá se zamiluje do místního veterináře a vezme si ho i když mu porodila dvě děti ,nebyl ani jeden v manželství šťastný.Děti ji koupí léčení u moře a tam Lidka potká svého osudového muže a konečně i ona pozná co je opravdová láska.Knihy že života od paní Řeháčkové čtu ráda.

sabca
25.07.2020 4 z 5

Útlá kniha obsáhla docela dlouhé období v životě vesnického dítěte až po zralou ženu. Lidka, která byla jako malé dítě vážně nemocná a musela se s rodiči stěhovat z místa na místo, nakonec zakotvila na Šumavě, kde se jí celkem dařilo. Pro ty kdo mají rádi knihy Věry Řeháčkové doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mládí nevybouřené v seznamech