Mistrovství světa v ledním hokeji ´72 přehled

Mistrovství světa v ledním hokeji ´72 https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205283/mistrovstvi-sveta-v-lednim-hokeji-7-205283.jpg 5 3 3

Třiadvacet let usilovali naši hokejisté o získání titulu mistrů světa. Dočkali se jej v dubnu 1972 v Praze. Dvacet hokejových reprezentantů ČSSR dobylo prvenství v souboji s týmy SSSR, Švédska, Finska, NSR a Švýcarska. Publikace, v níž je slovem i obrazem zachycena atmosféra oněch 16 dnů hokejového svátku, však nechce čtenářům přiblížit pouze chvíle sportovních bojů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mistrovství světa v ledním hokeji ´72. Přihlašte se a napište ho.

Kabuky
09.02.2024 5 z 5

Perfektní a přehledná publikace.

1amu
25.07.2020 5 z 5

Kniha špičkového sportovního novináře, který začal svou úspěšnou kariéru za I.republiky. Spolu s pomocníky zpracoval dokument o historickém úspěchu čs.hokejistů v r.1972, kdy získali dne 20.4.1972 po 23 létech znovu titul mistra světa.
Milovníci hokeje, máte možnost se podělit o tyto okamžiky, alespoň touto knihou.
Jako pamětník, uvádím několik jmen z celého výborného týmu, která nelze opomenout:
Holeček, Dzurilla, Pospíšil, Machač, Nedomanský,Martinec,Hlinka,Šťastný,Farda, Klapáč, Jiří Holík a zejména hráč č.5 Jaroslav Holík, jako střelec vítězného gólu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mistrovství světa v ledním hokeji ´72 v seznamech