Mistrovská hra přehled

Mistrovská hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506116/mistrovska-hraUnSwVI-4tF-.jpg 5 197 197

Mistrovská hra série

Jamie MacGregor otevřel v jižní Africe diamantové doly. Jen za cenu obrovských obětí a s nasazením vlastního života se mu podařilo dosáhnout úspěchu. Jeho dcera Kate po něm zdědila jak bohatství, tak povahu – stala se z ní bojovnice, která díky nezdolné vůli a obratným tahům vybudovala mezinárodní společnost. Aby její úsilí nepřišlo nazmar, bude muset hrát podle nejtvrdších pravidel.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Master of the Game , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mistrovská hra. Přihlašte se a napište ho.

jiri2737
06.04.2024 5 z 5

Nádherný dobrodružný příběh.

alekis
25.01.2024 5 z 5

Kdybych měla ohodnotit tuto knihu jediným slovem, bylo by to: zábavná.
Moje čtecí krize snad odezněla. Konečně jsem si s potěšením, místy s napětím, přečetla zajímavý a též poučný román. Je to dárek od přítele z DK. Díky, kámo :-)!
Drobná výtka: autor mohl svůj příběh podstatně rozšířit, mnoho záležitostí je popsáno velice zkratkovitě. Škoda! Úvodní část o hledání diamantů a dramatických prožitcích postav by si širší rozsah určitě zasloužila.
Z jiného soudku pak byla přibližně poslední čtvrtina. Jako kdyby pokročilé 20. století smazalo veškerou "divočinu". Pokryl ji nános civilizace. Události se z Afriky přesunuly do USA... ale díky tomu se nám při čtení dostává sice jiné drama, rovněž ale velmi napínavé.
Ano, mohlo to být delší, podrobnější, více informativní. Dalo by se připsat ještě spousta a spousta událostí. Ale i tak je to skvělá kniha... Zima ještě nekončí, večery jsou dlouhé... a Mistrovská hra je výborné čtení :-).

vrbova4204
01.01.2024 4 z 5

Pekne čtive skoro bych rekla neda vam to knihu odlozit. Trosinku americky prehnane. Nechtela bych byt americky bohac.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mistrovská hra v seznamech

v Právě čtených1x