Mistr sportu skáče z dortu přehled

Mistr sportu skáče z dortu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223158/bmid_mistr-sportu-skace-z-dortu-223158.jpg 4 55 55

Podtitul: Říkadla, básničky, písničky a jiné srandičky Soubor novodobé lidové poezie pro děti Rozverné průpovídky, škádlivky, říkadla, písničky, parodie či rozpočítadla vycházejí často přímo z autentického dětského humoru. Přes svůj žertovný ráz učí tento svazek vnímat poezii jako přirozenou součást života i jako magickou hru s jazykem, rýmy, zvukomalbou Další rozměr dodávají textům ilustrace Jaromíra Plachého. Jeho rošťácký hravý styl koresponduje s groteskním viděním světa lidové poezie. Knížka, uspořádaná od nejjednodušších až po složitější veršové útvary, je určena dětem předškolního věku i žákům základní školy. Račte vstoupit do mé boudy, podívat se na velbloudy...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mistr sportu skáče z dortu. Přihlašte se a napište ho.

janka84
21.04.2023 4 z 5

Některé jsme se se synkem naučili nazpaměť :-) Hodí se na dlouhé cesty vlakem.

zazvorek
17.01.2021 4 z 5

Deset malých černoušků musím zpívat pořád dokola dítěti v kočárku cestou do školky pro druhou ratolest. Cestou ze školky je musím zpívat znova oběma. Každý den, občas to vystřídá Číňánek nebo Hej hou, hej hou. A že cesta je fakt dlouhá. Rána pravidelně začínáme Příšerou sedící na hrobě a s Vinettouem, co se z okna směje. Myslím, že je šance, že na tyhle říkačky bude jednou vzpomínat i další generace :-)

muchomurka
02.12.2020 2 z 5

Knížka mě vrátila do dětství, kdy jsme takové říkanky a básničky papouškovali. Ale to je všechno. Některé vzpomínky ani nebyly hezké, spíš otravné.
Knížka je navíc nepřehledná, sama jsem měla co dělat. Nečetla se vůbec dobře. A ty ilustrace tomu ještě daly korunu. A že bych to četla prďolce? Fakt ne. Ani se jí to nelíbílo, když viděla knížku u mě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mistr sportu skáče z dortu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x

pro děti od 3 let poezie pro děti

Jan Nejedlý
česká, 1971
2016  84%Po práci legraci
2014  88%Mistr sportu skáče z dortu
2019  44%Hororová čítanka - I.díl
2017  81%Po práci legraci II.
2016  85%Malý humorista