Místo činu – Staň se detektivem! přehled

Místo činu – Staň se detektivem! https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172284/bmid_misto-cinu-stan-se-detektivem-172284.jpg 3 6 6

Vítej v týmu detektivů! Naučíme tě to nejdůležitější z drsného povolání, kterému se můžou věnovat jen ti, co mají opravdovou kuráž. Poznáš kriminalistické metody vyšetřování a hned se můžeš pustit do svého prvního případu. Každý důkaz je důležitý, tak vše prošetři a nenech se zaskočit. Neváhej a pusť se do toho!

Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Scene of the Crime , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Místo činu – Staň se detektivem!. Přihlašte se a napište ho.

Elulilinka1
12.07.2017 5 z 5

Nemám slov. Ale samozřejmě v dobrém. Toto je vynikající kniha pro každého malého detektiva. Určitě doporučuji!!!

Mixxa
23.02.2016 1 z 5

Knížku jsem si jako 10ti letá tehdy jako novou půjčila z knihovny. Nebyla špatná, příběh se mi líbil i to, jak jsem ho vtažená do děje luštila. Jen jde o to, že na mne byla až moc jednoduchá. Už na první dvojstránce jsem na 99% tušila kdo je pachatel a ke konci jsem došla kvůli tomu, abych se v tom ujistila - a měla jsem pravdu. Ale jinak nebyla špatná a jako mladší bych určitě uvítala nějakou podobnou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Místo činu – Staň se detektivem! v seznamech

kriminalistika

Autorovy knížky

Malcolm Rose
britská, 1953
2010  63%Místo činu – Staň se detektivem!