Atlantik přehled

Atlantik
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7290/mister-no-atlantik-7290.jpg 2 7 7

Mister No série

Milionář Murphy se nudí, a když se bohatí lidé nudí, jsou ochotni zkusit cokoliv. Murphy chce zažít vzrušení z primitivního rybolovu, při kterém člověk na moři riskuje vlastní život. Jerry Drake, alias Mister No, ho proto vezme do osady zvané Pecém, jejiž obyvatelé se živí tradiční formou rybolovu zvanou Jangada. Na místě však na ně čeká vzrušení úplně jiného druhu. Společnost Atlantik se totiž rozhodla zlikvidovat místní rybáře a prostředky pro dosažení cíle si příliš nevybírá.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , A.F.F.L.

Mister No #24: Atlantico! , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Atlantik. Přihlašte se a napište ho.

RaptoR
22.04.2013 1 z 5

Ach jo, to zase bylo. Komiks vyprávějící o veteránovi z války, který si díky své ustavičné opozici vysloužil přezdívku mister NO, je ukázkou toho, jak se dá akční vyprávění odvyprávět bez akce. Během cca 65 stran se nic nestane, jen se seznámíme s Misterem NO, který vezme zazobaného američana do zapadlé vesničky. Celou dobu se smějí typickým "HA, HA, HA" hláškám, které jsou suché jak cesta. Jedinou světlou stránkou téhle nudy je celková kompozice komiksu, které nelze nic vytknout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Atlantik v seznamech

v dalších seznamech1x