Tajemný tesák přehled

Tajemný tesák https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106678/tajemny-tesak-106678.jpg 3 2 2

Míša Poljakov série

Příběh tří sovětských chlapců, kteří po Říjnové revoluci prožívají zrod pionýrské organisace, starají se o bezprizorné, a jako věrní pomocníci dělníků a rudoarmějců zažijí mnoho dobrodružství, když pomáhají rozluštit šifru, ukrytou v tajemném tesáku, o jehož získání usiluje velitel jedné ze záškodnických band. Šifra označuje místo, kde je ukryt „poklad“, který není ničím jiným, než tajným skladištěm zbraní, jež důvtipní a odvážní chlapci objeví a usvědčí tak z rozvratnické práce protistátní skupinu, která ukrývala zbraně ve starém sklepení.(www.pitaval.cz) 2. vydání.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Kortik , 1948

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemný tesák. Přihlašte se a napište ho.

RoBertino27
27.06.2023 3 z 5

Objeveno a přečteno v odpovídajícím prostředí - v knihovničce na pionýrském táboře, ovšem pamatuji si na ono napětí při hledání a objevování oněch záhadných teček v tesáku a jemu příslušející pochvě. Jistě, nebyl to žádný Robert Langdon vyslaný do světa Danem Brownem, ale pro kluky základní školou povinné vůbec nešlo o nudnou záležitost. Jen čas všechno zavál prachem zapomnění.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemný tesák v seznamech