Mirzova vize přehled

Mirzova vize https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524392/bmid_mirzova-vize-652c21fc63b84.jpg 4 45 45

Mirzova vize se vyplní 21. června 2034. Svět se náhle propadne do minulosti. Do dalekého pravěku. Lidé zhýčkaní moderními technologiemi jsou vrženi do světa tvorů, které doposud vídali jen v muzeu či na stránkách encyklopedií. Boj o přežití začíná. Najde se mezi vyvrženci někdo, kdo dokáže tento tragický vývoj zvrátit? Co třeba dva nenadálí hrdinové – první z nich se dostal na samý závěr druhohor, druhý zůstal jakýmsi řízením osudu trčet v současnosti. Dali si za úkol obnovit v pravěku civilizaci a varovat svět 21. století před nastupující zkázou… Jenže na druhohorní Zemi se nezadržitelně řítí její Nemesis – asteroid Chicxulub…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mirzova vize. Přihlašte se a napište ho.

Marfulka007
11.05.2024 audiokniha 4 z 5

**AUDIOKNIHA**
Poslech knihy jsem si užila. Zajimavý nápad. Začátek se mi líbil hodně. Poslední část mi přišla trochu moc technická až jsem se ztrácela. Ale ten konec byl pecka.

petrulka
13.04.2024 3 z 5

Tohle je tak zvláštní spatlanina, že vlastně nevím, co si o tom myslet. Myšlenka zajímavá, finální "řešení" úchvatné. Ale jinak...od všeho trochu a nic vlastně pořádně, opravdu zajímavě. Často se mi nestává, že prostě nemám slov, ale tady se to stalo. Tahle kniha je taková chytrá horákyně. Ani špatná, ani dobrá.

renefer
21.02.2024 3 z 5

Bylo to dost překombinované. Myšlenka zajímavá, propad do minulosti se mi líbil. Horší to bylo, když se autor snažil objasnit, proč k němu vlastně došlo. čekala bych nějaké překvapivé ale jednoduché vysvětlení, takhle to celé působilo dost přitažené za vlasy, i když je to sci-fi žánr a tam je povolené (skoro) všechno.

Do ráje, Království obávaných a další knižní novinky (35. týden)

27.08.2023

Kniha Mirzova vize v seznamech