Minuta na rozloučenou přehled

Minuta na rozloučenou
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273890/mid_minuta-na-rozloucenou-wrT-273890.jpg 3 201 201

Mariannu nudí život, společnost i přátelé. Rozhodne se přerušit studia a doprovázet otce, profesora přírodních věd, na výpravu do argentinského pralesa. Zcela nepřipravená se však ocitá ve světě, který nemá s romantikou jejích představ pranic společného. Ve skupině vědeckých pracovníků, domorodých nosičů a průvodců pluje na člunech proti proudu řeky Paraná. Po dramatických událostech musí projít tvrdou fyzickou i psychickou zkouškou...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Minuta na rozloučenou. Přihlašte se a napište ho.

vercas945
08.05.2024 3 z 5

Červená knihovna, odehrávající se částečně v exotickém prostředí. První část je taková dobrodružnější, čtivá, pak už kniha ztrácí dech. Skoky v čase někdy ději moc neprospívají, chování hlavní hrdinky často působí nelogicky... Kniha se čte poměrně dobře, ale dojem takový nijaký.

Kskaja
28.02.2024 3 z 5

Taková pohádka..
Čtivé a málo uvěřitelné.
1. Třetina se mi líbila, zmena prostředí .. ale potom už to bylo takové ,,hloupe,,

ave55
26.01.2024 2 z 5

Ani se mi nechce věřit, že tuhle slátaninu napsala paní Körnerová.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Minuta na rozloučenou v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x