Miluj mne i zítra přehled

Miluj mne i zítra
https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66215/bmid_miluj-mne-i-zitra-9ey-66215.jpg 4 21 21

Děj se odehrává v dokonale organizovaném budoucím světě, fungujícím na principu povinného střídání partnerů, obydlí i práce. Hrdinové románu Elef a Mája postupně zjišťují, že jejich svět není zase až takovým rájem... Dánský bestseller z roku 1980.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Svoboda

Se dagens lys , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miluj mne i zítra. Přihlašte se a napište ho.

Mindy
13.03.2024 4 z 5

Představte si, že se každý den probudíte v jiném bytě (nebo domě) vedle jiného partnera. Zjišťujete, jaké a kolik dětí dnes máte. Jaké máte dnes rodiče. Na papírku si přečtete, kam jdete dnes do práce - no dejte pokoj.
Elef a Mája zjišťují, že spolu chtějí být víc, než jen jeden jediný den a rozhodnou se s tím něco udělat...

m2056
14.09.2023 1 z 5

Tohle mě nesedlo bohužel určitě dalším lidem se to líbit bude.

ludek7426
04.06.2020 4 z 5

Svět ve kterém lidé žijí své životy bez minulosti, jen dlouhá řada dnů. A každý den jiný partner, děti, rodiče, práce, známí.... Svět kde nemá místo závist, samota, žárlivost. Svět obývaný spokojenými, prázdnými lidmi, kteří se nikdy nemuseli o nic snažit a o nic bojovat.
"Místo dlouhé řady dní jsme prožili život...." Určitě bych volil stejně jako hlavní hrdinové v tomto výborném příběhu.
Jen malá poznámka na závěr, mám pocit že tímto románem musel být ovlivněn kultovní film Dark city režiséra Alexe Proyase.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Miluj mne i zítra v seznamech

Autorovy knížky

Svend Åge Madsen