Milovaný nevlastný brat přehled

Milovaný nevlastný brat https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400588/bmid_milovany-nevlastny-brat-imi-400588.jpg 4 713 713

Keď sa k nám v poslednom ročníku strednej nasťahoval môj nevlastný brat Elec, netušila som, že je až taký arogantný kretén. Štvalo ma, že si na mne vylieva zlosť pre otca. Štvalo ma, že si k nám vodí dievčatá. Ale najviac ma štvalo, že v jeho prítomnosti sa mi zakaždým rozbúšilo srdce.Spočiatku som to pripisovala jeho tetovaniam a príťažlivým črtám, ale v jednu noc nastal v našom vzťahu zlom. Potom sa Elec vrátil do Kalifornie a celé roky som ho nevidela. Keď našu rodinu postihla tragédia, osud nás opäť spojil. Z protivného tínedžera však vyrástol príťažlivý muž, čo ma privádzalo do šialenstva. Vedela som, že sa mu moje srdce neubráni.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Stepbrother Dearest , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milovaný nevlastný brat. Přihlašte se a napište ho.

ivca6341
25.05.2024 5 z 5

Tak u této knihy jsem se vůbec nenudila. Moc se mi kniha líbila i když bylo ze začátku jasné, jak příběh skončí.

alzbeta2843
26.03.2024 4 z 5

Moja prvá kniha s tématikou nevlastných súrodencov, aspoň pokiaľ mi pamäť siaha. Kniha naberala na spáde postupne tak ako sa i vyvíjal vzťah hlavných hrdinov. Asi jedna z tých lepších kníh od autorky. Za mňa boli asi zbytočné pridávať kapitoly tých istých scén z druhého pohľadu, ale asi to tak muselo byť.

Katka7922
26.02.2024 5 z 5

Bomba, bomba, bomba. Tohle bylo prostě jedním slovem dokonalé.
Od prvního řádku mě kniha vtáhla do sebe. Příběh Eleca a Gréty si budu dlouho pamatovat.
Hltala jsem každé slovo, každý řádek, každou stránku, každou kapitolu a nakonec jsem potřebovala docela velké množství kapesníčků.

Skrze smrt vzniká nový život, skrze nenávist se rodí láska

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

02.09.2021

Knižní novinky (28. týden)

11.07.2021

Kniha Milovaný nevlastný brat v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených1 005x