Milenec v přestrojení přehled

Milenec v přestrojení https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41858/milenec-v-prestrojeni-41858.jpg 4 12 12

Allison, atraktivní novinářka žijící po nevydařeném manželství sama s desetiletou dcerou, se z finančních důvodů soustředí především na svou kariéru. Při hledání námětu na reportáž se seznámí s přitažlivým bezdomovcem. Netuší však, že jde ve skutečnosti o detektiva, který se v prostředí útulku Nová naděje snaží vypátrat několikanásobného vraha. I když mezi oběma přeskočí jiskra, Brad se bojí, aby Allison neodhalila jeho identitu, a ona se zase zdráhá navázat vztah s mužem bez prostředků. Vyřešení případu však posléze ukončí jejich dilema.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milenec v přestrojení. Přihlašte se a napište ho.

Lu200
26.08.2021 3 z 5

Zajímavá zápletka-vyšetřování vraždy mezi bezdomovci, policista v přestrojení v tomto prostředí a krásná zvědavá novinářka.
Nenáročné čtení, ale nic extra zajímavého.
Kdo je vrahem jsem věděla téměř od začátku. Dost předvídatelné děj.

Barbora H
26.02.2015 5 z 5

Velmi hezká, čtivá knížka - opravdu překvapila - myslela jsem, že nebude nic moc, ale fakt moc fajn knížka - četla se sama.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Milenec v přestrojení v seznamech

Autorovy knížky

Sally Steward