Našepkávač přehled

Našepkávač
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174417/bmid_nasepkavac-174417.jpg 4 702 702

Mila Vasquez série

Ostrieľaný kriminológ Goran Gavila stojí pred neľahkou úlohou: spolu so špeciálnou policajnou jednotkou pracuje na prípade šiestich nezvestných dievčat, ale ich práca stagnuje, dokým náhodou neobjavia hroby, v ktorých sú zakopané ľudské ostatky. Vyšetrovanie postupuje a policajti sa musia nielenže popasovať s vrahom, ale často aj so svojimi vlastnými démonmi. Gavila tuší, že prípad súvisí s diabolským našepkávačom prevteleným do záhadnej ľudskej bytosti, ktorý sa s vyšetrovateľmi púšťa do otvoreného boja. Nejde však o tradičného masového vraha, skôr o akési stelesnené zlo, o človeka, ktorý je schopný vplývať na iných natoľko, že sú schopní páchať krutosti, akoby vravel: „Ja nie som vinný, našepkávanie predsa nie je žiaden zločin...“... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

Il suggeritore , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Našepkávač. Přihlašte se a napište ho.

ivzu77
31.05.2024 4 z 5

Kniha není pro povahy, které špatně nesou únosy a vraždy dětí.
Zkusím i další díl, dám vyšetřovatelce šanci. Kniha se četla celkem dobře.

BaPe895
18.05.2024 1 z 5

Tohle se moc nepovedlo. Překombinované, nelogické,nepřesvědčivé.Vše je psané tak nějak na efekt, chybí tomu hloubka a uvěřitelnost.

Kristulda
15.05.2024 5 z 5

Takovou knihu jsem dlouho nečetla, úplně vás pohltí.
Je pravda, že se člověk musí u čtení soustředit, čím bych řekla, že překombinované to není, jen to vyžaduje pozornost. Je to čtivé, zvláštní, temné a zvrácené, je to jak zima co vám vleze pod kabát. Těším se na další díl, ale dám si mezi tím něco lehčího na čtení

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Našepkávač v seznamech

v Právě čtených23x