Mezi nebem a zemí - tajemné úkazy a paranormální schopnosti přehled

Mezi nebem a zemí - tajemné úkazy a paranormální schopnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85201/mezi-nebem-a-zemi-tajemne-ukazy-a-paranormalni-schopnosti-85201.jpg 4 5 5

Paranormální, záhadné případy, které se vymykají lidskému chápání či vědeckým testům a prověrkám, zahrnují širokou škálu témat od psychokineze, jasnovidectví, zážitků blízkosti smrti, telepatie až po astrofyzické či atmosférické jevy. Vedou nás k zamyšlení nad netušenými schopnostmi člověka, podněcují zvědavost, nutí k úvahám o tajemných úkazech.... celý text

Záhady
Vydáno: , Alpress

Expedientes del misterio

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mezi nebem a zemí - tajemné úkazy a paranormální schopnosti. Přihlašte se a napište ho.

čef
05.08.2021 4 z 5

Problémem těchto knih záhad je, že nelze zjistit, co je a co už není pravda. Tato kniha přináší opravdovou nálož podivuhodných příběhů z minulého i současného století – psychotronika, telekineze, věštectví, poltergeisti, Ufo atd. U některých autor i přiznává, že to byly podvody, ve většině jsou uvedeny státní zásahy pro jejich utajení, samozřejmě důkazy žádné, tak co si z toho má chudák čtenář vybrat. Kdo chce, ať tam běží.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mezi nebem a zemí - tajemné úkazy a paranormální schopnosti v seznamech

Autorovy knížky

Cardenosa Bruno