Mějte paměť jako slon přehled

Mějte paměť jako slon
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328292/mid_mejte-pamet-jako-slon-w7w-328292.jpg 5 7 7

Autor, několikanásobný mistr světa v paměťových disciplínách, zapsaný také v Guinessově knize rekordů, který je schopen si zapamatovat třeba řadu více než 100 číslic, se v této své základní knize s námi dělí o techniky, které jemu i dalším lidem pomáhají zlepšit fungování mozku. I vy, bez ohledu na věk, pohlaví či vzdělání, jste schopni za pomoci jeho metody zlepšit schopnost zapamatování cizích slov, historických dat nebo technických výrazů. Díky tomu se naučíte i zvýšit svou pozornost, ale také budete umět svůj mozek na povel nechat lépe odpočívat. S pomocí praktických testů si pak ověříte, zda jste se naučili aplikovat nové znalosti. Také si uvědomíte, jaký způsob učení je pro vás nejlepší a jaké jsou vaše přednosti i slabiny. A nakonec se i díky těmto testům dále zlepšíte.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Mladá fronta

The Secret of Learning like a World Champion , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mějte paměť jako slon. Přihlašte se a napište ho.

Půca4
07.05.2017 5 z 5

V tomhle já se úplně vyžívám .. takže za mě skvělá knížka! Pomůže vám lépe pochopit myšlení lidí a lidskou paměť :) Dozvíte se i hodně zajímavého! Svým způsobem by si to měl přečíst každý :D

pagac17
25.04.2017 5 z 5

Výborná kniha, která mě dovedla do světa vyjímečných osobností, hlavně s tím myslím autora publikace pana Karstena. Ta kniha se musí studovat a ne jenom číst. Jsem sice ve vyšším seniorském věku, ale chci nadále studovat jednotlivé náměty. Doporučuji hlavně studujícím každého věku, aby do knihy nahlédli, je to pro ně nesmírně poučné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mějte paměť jako slon v seznamech