Medžugorje - dny války přehled

Medžugorje - dny války https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114064/medzugorje-dny-valky-114064.jpg 2 1 1

„Na těchto stránkách nehledejte profesionálně sestavený obraz politické situace v Bosně a Hercegovině, ještě méně pak odborný popis pohybů vojsk nebo působivou reportáž žurnalisty, který se pídí po silných dojmech. Najdete tu spíše spontánní vylití srdce...“ Takto svou knihu představuje sama autorka, členka Společenství blahoslavenství. Do Medžugorje přišla v prosinci roku 1989. Když na začátku dubna 1992 v Bosně a Hercegovině vypukla válka, rozhodla se, že neodejde do bezpečí. Ani ne den po začátku bojů odeslala první z dlouhé řady faxů informujících přátele Medžugorje o tom, co vesnice prožívá. Z nich – a z dalších materiálů – pak vznikla tato kniha, válečný deník let 1992 a 1993.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Medjugorje, La guerre au jour le jour

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medžugorje - dny války. Přihlašte se a napište ho.

honajz
29.10.2013 2 z 5

V podstatě oslavný text na zjevení v Medžugorje od pomocnice jakéhosi necírkevního řádu, kde tvrdí, že Medžugorje v době války nezasáhla ani jedna bomba. Což stačí konfrontovat s historickými fakty a zjistíme, že to není pravda. Právě ale uvedené tvrzení má dokazovat pravost údajných zjevení v Medžugorje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medžugorje - dny války v seznamech

korespondence