Medvídek Pú - Zlatý poklad přehled

Medvídek Pú - Zlatý poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158804/medvidek-pu-zlaty-poklad-158804.jpg 5 14 14

Na oslavě narozenin Kryštůfka Robina vymyslela zvířátka ze Stokorcového lesa honbu za pokladem. Víte, kdo poklad nakonec našel? Dozvíte se to po přečtení této pohádky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvídek Pú - Zlatý poklad. Přihlašte se a napište ho.

LunaL.
31.08.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek s medvídkem Pú, kterou jsme se synem četli. Zatím se mu líbily všechny, ale k téhle se vracíme pořád dokola :)

ElikaS
11.02.2021 4 z 5

Dnes opět knížka pro děti - Medvídek Pú - Zlatý poklad. Já sama jsem si Medvídka Pú nikdy neoblíbila a moc ráda ho nemám a neměla jsem ho ráda ani jako dítě. Každopádně syn se do něj zamiloval už odmalička. Tento příběh je jeden z mnoha, který syn naprosto miluje. Zvířatka se na oslavu narozenin Kryštůfka Robina vydávají hledat zlatý podklad. A každé z nich nějaký najde. Myšlenka je vlastně moc pěkná, ilustrace také a na to že se jedná o Disneyovku, je celkem dobrý i text.

Osice
09.06.2020 5 z 5

Minulý čtvrtek. Barunka (4 roky) má asi hodinu sádru na noze a na obličeji ztrápený výraz. Smutně mě žádá, zda ji něco přečtu. Ještěže má neteř spoustu knížek o medvídkovi Púovi:-)

Blíží se oslava narozenin Kryštůfka Robina. Proč ji nezpestřit honbou za pokladem? ... Zvířátka dostávají nápovědu „poklad je zlatý“. To jsem si oddychla, že nemusím hledat s nimi:-) Ona si na rozdíl ode mne s nápovědou, která moc nenapovídá, hlavu nedělají a hned se pouští s chutí do hledání. A světe div se, každý nějaký „poklad“ odpovídající zadání nachází:-) To mě bavilo. Příběh ala variace na žlutou barvu. Hezky nenásilně. A po dočtení se můžete se svým dítkem zamyslet, co dalšího by mohla zvířátka za poklad považovat. … Zlatý poklad odstartoval náš čtecí maraton ze Stokorcového lesa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvídek Pú - Zlatý poklad v seznamech

Walt Disney