Medvídek Pú - Rok plný svátků s Medvídkem Pú přehled

Medvídek Pú - Rok plný svátků s Medvídkem Pú https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130361/medvidek-pu-rok-plny-svatku-s-medvidkem-pu-3-vydani-130361.jpg 4 20 20

Medvídek Pú rád slaví svátky se svými kamarády. Vždycky při tom zažije nějaké překvapení. Ve Stokorcovém lese však neslaví jen Apríla, ale také Valentýna, Velikonoce a hlavně Vánoce, ke kterým patří pohoda a spousta krásných dárků a dárečků.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Celebrate The Year With Winnie The Pooh: A Disney Holiday Treasury , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvídek Pú - Rok plný svátků s Medvídkem Pú. Přihlašte se a napište ho.

Worbitka89
18.08.2023 4 z 5

Velmi pěkné ilustrace, větší písmena, delší příběhy. Moc pěkná kniha, jedinou vadou na kráse byl složitý poeticky barvity popis prostředí a dlouhá souvětí, který tříletou dcerou vždy trochu zmatl a snížil se tak zajem o čtení. Kniha je spíše pro starší předškoláky i významem příběhů (pokud se o Pua ještě zajímají).

Sabča92
01.03.2022 5 z 5

Do rukou se mi dostalo druhé vydání nádherné knihy Rok plný svátků s Medvídkem Pú který patří do edice Knihovnička Medvídka Pú.Rok plný svátku s Medvídkem Pú vypráví celkem šest kratších příběhů, které jak již z názvu vyplývá vyprávějí o různých svátcích v roce. Opět se v knize setkáváme nejen s Púoem ale se všemi známými a oblíbenými postavičkami ze Stokorcového lesa. Medvídek Pú slaví svátek svatého Valentýna začíná v okamžiku, kdy Pú všude ve svém domečku nalepí plstěná srdíčka. Nečekaně se u medvídka objeví klokánek a žádá Púa o pomoc s valentýnkou. Medvídek Pú slaví Velikonoce.
Rok plný svátků s Medvídkem Pú vám mohu ze srdce doporučit, je to krásná kniha plná milých příběhů, které můžete číst stále dokola.
Hodnotím: 5/5

Sabča92
31.01.2022 5 z 5

Jestli je něco u Disneyho knih téměř jistota, pak jsou to dokonalé ilustrace plné barev a vřelé lásky. Druhé vydání této krásné knihy je vytištěno na kvalitním křídovém papíře a vypadá opravdu nádherně. Rok plný svátku s Medvídkem Pú vypráví celkem šest kratších příběhů, které jak již z názvu vyplývá vyprávějí o různých svátcích v roce. Opět se v knize setkáváme nejen s Púoem ale se všemi známými a oblíbenými postavičkami ze Stokorcového lesa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvídek Pú - Rok plný svátků s Medvídkem Pú v seznamech

v Právě čtených1x