Medvídek Paddington přehled

Medvídek Paddington https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512105/bmid_medvidek-paddington-53f-512105.jpg 4 97 97

Seznamte se s medvídkem Paddingtonem, kterého si oblíbila sama královna. Medvídek Paddington je pro anglické děti asi něco jako pro české Milerův Krteček. Neobyčejně půvabné a vtipné vyprávění o osiřelém medvědu z nejtemnějšího Peru, kterého se ujmou v Londýně manželé Fouskovi, nenechá nikoho chladným.

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

A Bear Called Paddington , 1958

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvídek Paddington. Přihlašte se a napište ho.

Kristulda
24.04.2024 4 z 5

Kniha se nám moc líbila, známé medvídka z televize. Dcerce 6 let jen chyběly obrázky barevné.

MiraRunaway
29.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Příběhy nešikovného medvídka Paddingtona se nám líbili. Dojemný byl moment kdy Fouskovi našli medvídka na nádraží a odvedli si jej domů. Nejlepší byla scéna s vpádem do výlohy.

Akvabela
21.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Dětem 5 a 8 se kniha moc líbila. Nejvice poslední kapitola - Paddington kouzelníkem. Výjmečně byli s výběrem knihy spokojení oba. A chtějí, abych v knihovně zapůjčila i pokračování. Já dosud znala jen filmy a byla jsem překvapená jak milá je to knížka a že v ní vůbec není zahrnuto "zlo" jako ve filmech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvídek Paddington v seznamech

v Právě čtených3x