Medovníček a Barvínek - Pohádkové čarování přehled

Medovníček a Barvínek - Pohádkové čarování https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357355/bmid_medovnicek-a-barvinek-pohadkove-car-kd2-357355.jpg 5 15 15

Další pohádkové příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka. Medovníček žije se svou kamarádkou Medulkou na Šumavě a jednoho dne je přijde navštívit skřítek Barvínek, který se stará o rostliny. Všichni tři spolu zažijí spoustu veselých příhod, zachrání třeba uvězněné veverky, pomohou malému Ondráškovi zahnat divoké včely nebo zlé straky, povozí se na kolotoči na pouti a osvobodí uvězněnou Medulku, zápolí s všetečnou blechou a dokonce si zahrají lesní fotbal. Často při tom musí použít svoji kouzelnou moc a čarovat. Děti se nad novými pohádkami nejen pobaví, ale dozvědí se spoustu zajímavostí o přírodě a o životě zvířátek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medovníček a Barvínek - Pohádkové čarování. Přihlašte se a napište ho.

Iwíček
02.01.2018 5 z 5

Četbu této knihy jsem si užila. Je plná humorných pohádkových příběhů, které potěší nejen dítě, ale i jeho rodiče. Ač jsem již jakou dobu mimo cílovou skupinu, kniha mě nadchla a Medovníček je kouzelnou postavou, kterou nelze nemít rád. K tomu všemu přispívají úžasné ilustrace Zdeňky Študlarové, které vyprávění úžasně doplňují. Příběhy se pyšní kromě zábavné funkce také tou didaktickou. Dítě si nejen osvojí, jak se správně chovat, ale také si rozšíří slovní zásobu. Mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí udělat radost svému zvídavému dítku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medovníček a Barvínek - Pohádkové čarování v seznamech