Pan Klarinet přehled

Pan Klarinet
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128812/pan-klarinet-128812.JPG 4 83 83

Max Mingus série

Max Mingus ví, co je riziko, ale práci na Haiti vezme, protože ji nikdo jiný nechce. Haiti je ostrov voodoo a černé magie, kde neplatí žádné zákony a kde se každý musí vyrovnat se svými démony, a je rovněž domovem nestvůry, které říkají pan Klarinet – neblaze proslul tím, že bezpočet dětí odčaroval od původních rodin. Při pátrání po chlapci – živém či mrtvém – může Max ztratit jen svůj život. Ale na Haiti jsou osudy mnohem horší než smrt… Kniha byla oceněna Ocelovou dýkou Asociace autorů detektivek Iana Fleminga za nejlepší thriller roku. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Mr Clarinet

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Klarinet. Přihlašte se a napište ho.

niki-chan
01.03.2021 2 z 5

Pro mě spíše zklamání. Děj mi přišel rozvleklý a za přečtení opravdu stála první a poslední kapitola.

eraserhead
20.01.2020 4 z 5

Já si říkal, že to nebude tak horké, jak se podle informací na obálce zdá. Přesto musím říci, že mě kniha hned v začátku hodně chytla, četla se úplně parádně, poskytovala zajímavé scény i informace, úplně mě dokázala vcucnout a přenést na popisovaná místa. A svým způsobem se tak dělo i poté, kdy mi došlo, že neposkytne to, co se snažila namluvit, že dá. Vyvrcholení a závěr je trochu zklamání. přesto kniha poskytne spoustu zajímavých věcí, a už míst, zvyků nebo postav, kteér zaujmou samy o sobě, bez ohledu na děj a jeho vyvrcholení. Hodně se mí líbilo, že hlavní hrdina nebyl tak úplně klaďas a neměl nebesky modré se zářivě bílými obláčky myšlení. SPOILER: Čekáte-li až mysteriózní horror, můžete být dost zklamáni. 3.5*

Jana09
28.08.2019 5 z 5

Uff :-(

Místy jsem přeskakovala. Některé pasáže jsem fakt nedávala.
Otřesné, v jakých podmínkách v dnešní době můžou lidé žít.
A jak pramalou cenu má lidský život.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (2)

2007 - International Thriller Writers Awards (Best First Novel)
2006 - CWA Dagger Awards (Ian Fleming Steel Dagger for Best Thriller)

Kniha Pan Klarinet v seznamech

v Právě čtených2x