Matika pro spolužáky: Rovnice a nerovnice (učebnice) přehled

nehodnoceno
Matika pro spolužáky: Rovnice a nerovnice (učebnice)
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311530/bmid_matika-pro-spoluzaky-rovnice-a-nero-B1H-311530.jpg 0 0 0

Učebnice je koncipovaná pro první ročník střední školy. Obsahuje: vysvětlení, co se student naučí kde látku uplatní v běžném životě teorii krok po kroku vyřešené vzorové příklady s komentáři slovní úlohy z praxe příklady k procvičení včetně výsledků QR kódy, které po načtení přesměrují studenta na webové stránky, kde jsou postupy řešení Opakování obsahuje zopakování důležitých témat ze základní školy Vhodná pro studenty a pedagogy středních škol - především gymnázia a střední odborné školy s průměrnou a vyšší hodinovou dotací předmětu matematika. Vhodné i pro samouky. Učebnici je vhodné doplnit tematicky stejným pracovním sešitem. Učebnice splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a střední odborné školy. TÉMATA: lineární rovnice a nerovnice s jednou neznámou a jejich soustavy; soustavy lineárních rovnic s více neznámými; kvadratické rovnice a nerovnice a jejich soustavy; rovnice a nerovnice s absolutní hodnotou; rovnice a nerovnice s neznámou v odmocněnci; rovnice a nerovnice s parametrem... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Matika pro spolužáky: Rovnice a nerovnice (učebnice). Přihlašte se a napište ho.

tomik2132
08.09.2020

přehledné, výborný výklad s i ukázkami příkladů, je zpracována rozhodně zajímavým způsobem, rozhodně doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Matika pro spolužáky: Rovnice a nerovnice (učebnice) v seznamech

Autoři knihy