Matika je úžasná! 101 neuvěřitelných věcí, které by každé dítě mělo znát přehled

nehodnoceno
Matika je úžasná! 101 neuvěřitelných věcí, které by každé dítě mělo znát
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335824/bmid_matika-je-uzasna-mFy-335824.jpg 0 0 0

Matematika ještě nikdy nebyla zábavnější. Zajímavosti ze světa čísel a vzorců, které by měl každý znát, najdete v této knize napsané svěžím a vtipným stylem. Matematika? A že prý úžasná a zábavná? To se přeci vylučuje, nebo snad ne? Zapomeňte na nekonečně se vlekoucí hodiny ve školních lavicích a marný pocit, že "tohle nebudete nikdy v životě potřebovat". Tato kniha vás přesvědčí o opaku. Dokáže vám, že matematika je všude kolem nás, a i když se projevuje tu skrytě, tam nápadně, vždy hraje v našich životech zcela klíčovou roli. Vždyť díky matematice a řeči čísel jsou si lidé na celém světě schopni porozumět; vědí, kolik je hodin; dokážou ocenit oku lahodící obrazy i vychutnat si prokomponovaná hudební díla. Matika je prostě úžasná. A kdo tomu nevěří, ať si přečte tuto knihu plnou zábavných faktů o matematice. Je psána svěžím a srozumitelným stylem, který ocení jak čtenáři z řad zvědavých školáků, tak jejich rodiče.... celý text

Učebnice a slovníky Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Math is Awesome! , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Matika je úžasná! 101 neuvěřitelných věcí, které by každé dítě mělo znát. Přihlašte se a napište ho.

FanyBooková
20.01.2021

Zajímavé, vtipné a docela náhodné fakty z běžného života :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Matika je úžasná! 101 neuvěřitelných věcí, které by každé dítě mělo znát v seznamech

matematika

Thomas Canavan (p)
anglická, 1956
2003  80%Škola poznání - encyklopedie pro zvídavé školáky
2001  100%3D atlas Země
2022  60%Čistil si pračlověk zuby?
2017  0%Matika je úžasná! 101 neuvěřitelných věcí, které by každé dítě mělo znát