Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám přehled

Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197242/matematikou-krok-za-krokem-k-prijim-197242.jpg 5 2 2

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky jako matematický kalendář. Krok za krokem, den po dni, týden po týdnu - pracovní plán z matematiky, 52 písemných prací, na každý týden dvě. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti umožní srovnání s velkým vzorkem žáků. Doplňkové úlohy na každý týden jsou řazeny od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Publikace poskytuje šanci, postupně si vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad je s podrobným rozborem důležitých příkladů jasný a srozumitelný. Žák pracuje na přípravě od listopadu. Kdo začne s přípravou později, na začátku své tempo upraví tak, aby se co nejrychleji dostal na potřebnou úroveň.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám. Přihlašte se a napište ho.

mílag
06.06.2023 5 z 5

měli jsme 5 různých zdrojů na přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ, ale tato patří rozhodně k těm výborným. Vřele doporučuju, ale zárověň podotýkám, že jen tato samotná kniha nestačí. Rozhodně stojí za to investovat do zkoušek na nečisto a on line přípravy třeba od TO DÁŠ, který nabízí k ČJ i M videa s postupem a jeho vysvětlením a další šikovné nástroje pro přípravu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám v seznamech