Masové kuličky se šlehačkou přehled

Masové kuličky se šlehačkou
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518826/bmid_masove-kulicky-se-slehackou-64a041a62c218.jpg 3 26 26

Příběh dává nahlédnout pod pokličku práce ve velkém obchodním řetězci s nábytkem, kde se mezi zaměstnanci vytváří síť nejrůznějších vztahů. Do tohoto labyrintu vztahů a emocí se dostane i Martina, hlavní hrdinka románu lehce okořeněného humorem. A kdo nakonec prohraje sázku a bude muset sníst oněch padesát kuliček se šlehačkou?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Masové kuličky se šlehačkou. Přihlašte se a napište ho.

zdenaR
18.11.2023 2 z 5

Obdobné jako Holky se čtečkou, moc mě neoslovilo znění dialogů a příliš časté používání slangových výrazů.
Pár přehmatů (Marek nebo Roman-dost mě to na začátku zmátlo).
A na gramatické chyby v knihách si ve svém věku už asi nezvyknu.

romarova
06.08.2023 4 z 5

Na jednu stranu jsem se pobavila, zároveň mě zasáhl příběh prodavačky přezdívaná Popelka. Mít autistické dítě musí být velmi těžké. Také mi kniha odkryla, jak to chodí v takovém prodejním řetězci. Zajímavé.

alnahu
03.08.2023 1 z 5

Tato kniha mi nesedla,čekala jsem humorný příběh ze zákulisí obchodního domu s nábytkem a jeho zaměstnanců-ale čekaly mi pouze nudné popisy osob a trapné rozhovory- škoda času -ale to je pouze můj názor na tuto knihu.Jednu hvězdu dávám pěkné obálce.

Loď plná nevěst, Naděje v nás a další knižní novinky (18. týden)

30.04.2023

Kniha Masové kuličky se šlehačkou v seznamech

v dalších seznamech1x