Martinka: Velká kniha příběhů 1 přehled

Martinka: Velká kniha příběhů 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91429/martinka-velka-kniha-pribehu-1-91429.jpg 5 14 14

Martinka série

Osm příběhů o malé šikovné holčičce Martince a jejích všedních i nevšedních dnech. Martinka malou hospodyňkou,Martinka malou maminkou,Martinka a čtyři roční období,Martinka malou zahradnicí,Martinka se učí vařit,Martinka je nemocná,Martinka se chystá na Svátek matek,Martinka se stěhuje.

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

Martine à la maison

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Martinka: Velká kniha příběhů 1. Přihlašte se a napište ho.

Briv
08.10.2022 4 z 5

* Jako malá jsme znala jen příběhy se Zuzankou a na tuto jsem narazila úplně náhodou a rozhodla jsem, že si ji se synem přečteme i když tam není hlavní hrdina kluk - tak ať ví, že zajímavé dobrodružství zažívají i holčičky:). Příběhy jsme četli postupně, ale už se k nim nechtěl vracet, více jej zaujaly jiné knížky -momentálně vyhrávají hlavně všechny možné dopravní prostředky a stroje:). Maty dává 3*.

ChiaraDeLuca
05.02.2022 5 z 5

Co dodat...kniha mého dětství, kterou si s chutí zalistuji i dnes. Nádherná obálka i ilustrace.

Kacatko86
03.04.2021

Knihu hodnotit nebudu, protože mě osobně se moc nelíbí... Ale moje šestiletá dcera, pro kterou je primárně vybraná a čtená, je z ní nadšená. Ta by jí určitě dala pět hvězdiček

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Martinka: Velká kniha příběhů 1 v seznamech

Gilbert Delahaye