Martine, vrať se! přehled

Martine, vrať se! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34124/martine-vrat-se-34124.jpg 3 16 16

Dívčí román, ve kterém desetiletá Katka formou prázdninového deníku líčí život na statku, od začátku prázdnin až po zmizení kamaráda Martina. Pro starší děti. Katku už známe z knihy Škola není holubník, kde se místo školní docházky spolu s Martinem starala o dvě kůzlata své tety Roziny. Za to dostala dvojku z chování a maminka s tatínkem se na ni opravdu zlobí. Přesto jí dovolí strávit prázdniny na statku tetina přítele - Tomáše. Čeká ji tam nejen krásná příroda, ale také spousta práce v hospodářství i legrace s kamarády - Martinem a dvojčaty Janou a Janem. Ale pak se stane něco strašného! Martin nechá vzkaz, že si musí něco zařídit, odejde a nevrací se. Tomáš, Rozina i děti mají o něj opravdu velký strach. Co řeknou jeho mamince? Katka se vydává Martina hledat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Martine, vrať se!. Přihlašte se a napište ho.

Issiriana
03.09.2012 2 z 5

Žádná zábavná situace, žádná postava, která by prostředí udělala trochu přijatelnější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Martine, vrať se! v seznamech