Údolie přehled

Údolie https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452793/bmid_udolie-JYj-452793.jpg 4 960 960

Martin Servaz série

Martin Servaz, policajný vyšetrovateľ, momentálne postavený mimo služby, dostane uprostred noci naliehavý telefonát. Marianne, jeho dávna láska nezvestná osem rokov, ho zúfalo žiada o pomoc. Suspendovaný vyšetrovateľ nesmie konať oficiálne, začne ju teda hľadať v hlbokých lesoch Aiguesvives na vlastnú päsť. Uviazne v údolí odrezanom od sveta, kde sa náhle odohrá séria brutálnych vrážd. Obete zomierali krutou, trýznivou smrťou, rituálne znaky týchto zločinov poukazovali na pomstu. Ale za čo? Kto ich vykonal? A prečo sa uprostred tejto hrôzy ocitla Marianne, matka jeho dieťaťa? Zúfalý Servaz riskuje vlastný život, aby ju zachránil, a keď mu smrť dýchne do tváre, náhle pochopí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

La Vallée , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolie. Přihlašte se a napište ho.

janina66
předevčírem 4 z 5

Dnes jsou tomu přesně 3 roky, kdy jsem knihu četla poprvé. Dnes jsem ji vyposlechla audio. Většinu jsem si pamatovala, něco ne. Co se mi ale vždy nelíbí, jsou Martinovy fylosofické úvahy na konci knihy. Ale za to vlastně může autor.

Toledo
14.04.2024 5 z 5

Mě to pořad baví i když je to vlastně pořad o Julienovi či Marianne. Proste to tak nějak u nich vždycky skončí. A ja si kupuju pořad další a další dily, protože je to vždycky jízda. Takže opět 5*

Neopol
04.02.2024 3 z 5

Prostě už to není tak dobré. Něco tomu chybí a dost by mě překvapilo kdyby to Minier zase našel

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 nejprodávanějších eknih (březen)

20.04.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Údolie v seznamech

v Právě čtených15x