Tma přehled

Tma https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346971/bmid_tma-CO6-346971.jpg 4 1955 1955

Martin Servaz série

Na Štedrý deň objaví Christine Steinmeyerová, rozhlasová moderátorka z Toulouse, vo svojej poštovej schránke list od ženy, ktorá v ňom oznamuje svoju samovraždu. Christine je presvedčená, že sa list dostal do jej schránky omylom. Chyba? Ale na druhý deň jej zavolá do rádia neznámy poslucháč, ktorý ju obviní z toho, že nič neurobila...

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

N'éteins pas la lumière , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tma. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
dnes 5 z 5

85%

Ano, v tuto chvíli vím,
že všechno je to moje chyba,
a cítím, že ten vír, mně už nikdy nedá pokoj.
_____________________________________________________________________________
Strhující thriller, nejlepší ze série s Martinem Servazem. Přečetla jsem si ho znovu. I přes větší množství stránek jsem ho přečetla velice rychle, moc těžko se totiž odkládá. Knížka si udržuje stálé napětí, zápletka je dokonalá, zvraty jsou úžasné, stejně jako rozuzlení. Ano. možná je trošku překombinovaná, ale to mně vůbec nevadí. Ale zase si autor se mnou pěkně pohrál.
K přečtení rozhodně doporučuji!

Mysovlk
17.05.2024 3 z 5

Za mě tento díl už trochu překombinovaný a přiřazený za vlasy. Někdy zbytečně rozvláčný a díky tomu kniha příliš dlouhá

katallinka
17.04.2024 4 z 5

Zase úplně jiné než předchozí díly. Autor je v tomto naprosto geniální. Tentokrát byl Martin více v pozadí a hlavní roli hrála oběť, což bylo neskutečně zajímavé a napínavé, protože nikdy nepoznám, co je pravda. V knize jsme dokonce prozkoumali vesmír, což byl další velmi originální prvek.

Žebříček nejprodávanějších eknih v srpnu 2016

06.09.2016