Martin Michek: O život přehled

Martin Michek: O život https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508527/bmid_martin-michek-o-zivot-63b464a29f731.jpg 4 5 5

Adrenalin mezi dunami. Autentické příběhy motocyklového závodníka přímo z Rallye Dakar. Vstane ve tři ráno a už za hodinu se vydává na mnohasetkilometrovou etapu. Zdolává kamenité úseky i písčité duny. Na svém stroji v rychlosti kolem 160 kilometrů v hodině čte z navigace. A nesmí zaváhat. Martin Michek už mnoho let vládne našemu motokrosu, ale nejvíc ho proslavila účast na Rallye Dakar. A i když po selhání jater bojoval o život, svého snu se nevzdal – vydejte se s ním na drsnou cestu za dalším startem a překonáním českého rekordu!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Martin Michek: O život. Přihlašte se a napište ho.

callowsick
03.07.2023 2 z 5

Trochu promarněná šance na skvělou autobiografii skvělého jezdce. Škodí tomu hromada prázdných výrazů, které se mnohokrát opakují a pak takové klouzání po povrchu, když by se dalo jít do zajímavých insiderských detailů.
Různé překlepy a dokonce pár pravopisných chyb tomu také nepomohlo.

Auto999
21.05.2023 5 z 5

4,5 hvězdičky. Kniha je velmi čtivá. Úvodní třetina knihy je famózní. O mládí, dospívání, jak se Michel dostal k závodům, motokrosu o rodičích atd. Proč poté končí skvělé vyprávění vstupem do profesionálního závodění netuším. Dále jsou popsány 2 ročníky Dakaru (2021 a 2022) a světový pohár FIM v dálkových soutěžích daleko podrobněji než ostatní část knihy. Bohužel právě tím je kniha nekonzistentní. Na závěr je kapitola o jeho vlastní rodině. Navíc je celá kniha plná krásných fotek.

janina66
05.05.2023 3 z 5

Půjčeno v knihovně pro manžela, prý nudnější.
Vzhledem k tomu, že jsme motorkáři, tak jsem ji částěčně pročetla. Nic, co by člověk nevěděl během sledování Dakaru. Já osobně mám raději Milana Engla. přijde mi daleko skromnější.

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

Kniha Martin Michek: O život v seznamech