Martin Konvička přehled

Martin Konvička https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315938/mid_martin-konvicka-0I0-315938.jpg 3 11 11

Pro někoho milovaný zachránce národa, pro jiné zase nebezpečný šílenec, před kterým je třeba mít se na pozoru. Jisté je jen jedno, totiž že tato nepřehlédnutelná postava české politické scény dokáže vzbudit emoce i zájem. Autoři knihy se pokusili poodhrnout roušku tajemství a prostřednictvím rozhovoru nahlédnout pod pokličku každodenní reality a představit tak Martina Konvičku jako člověka, který je formován zážitky, svými touhami, svou prací. Při čtení knihy se tak čtenáři dostane odpovědí na celou řadu otázek. Mimo jiné zjistí, co vlastně ovlivňovalo a ovlivňuje nejvýznamnějšího odpůrce islámu u nás.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Martin Konvička. Přihlašte se a napište ho.

Richie1
18.04.2023 3 z 5

S některými názory Konvičky souhlasím (o migrantech, o EU ...), s jinými zase nesouhlasím (např. o předlistopadovém režimu a životě v něm). Samotný Konvička mi moc sympatický v podstatě není, dokonce se mi vnucuje pocit, že právě takový typ lidí pomáhá (pomáhal) budovat společenský systém, který nás dnes dovádí do nové totality a krachu. Nicméně jeho boji proti islámu tleskám a doufám, že to nějaké výsledky nakonec přinese. 55%

gonga
20.07.2018

Monografie obskurní postavičky, která nezaslouží ani článek v novinách. To hovoří samo za sebe.

vojtaruzek
31.03.2018 5 z 5

Stejně jako u prolomení hradeb je hodnocení ovlivněno frustrací lidí, kteří by nejradši spálili všechny knihy, se kterými nesouhlasí, a lidi, kteří je napsali, by nejradši poslali ke zdi.

Takže 5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Martin Konvička v seznamech

Autoři knihy