Marta spí přehled

Marta spí https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537338/bmid_marta-spi-662f46fd06b2a.jpg 3 115 115

Jsou to už roky, kdy Nadju odsoudili za strašný zločin. Po propuštění z vězení si nic nepřeje toužebněji než vést normální život. Jenže pak dojde k vraždě a osamělý dům ve Spreewaldu se stane jevištěm bizarní hry – Nadju její minulost učiní dokonalou obětí. A dokonalou vražedkyní…

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Marta schläft , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Marta spí. Přihlašte se a napište ho.

Janadvorackova
21.05.2024 1 z 5

Nedokázala jsem se orientovat v postavách.
Začátek v pohodě, ale pak se mi to promíchalo a začalo být jedno, kdo co komu a s kým. Bohužel.

vercatko20
20.05.2024 odpad!

Co to jako bylo? Dočetla jsem a vlastně vůbec nevím, o čem kniha byla..
Souhlasím s komentářem pode mnou, jen s tím, že pro mě nebyla dobrá ani druhá polovina knihy. Max. posledních 20 stránek, ale stejně je to pro mě odpad.
Od autorky jsem četla Milé dítě a to bylo tak skvělý! Nechápu, co touhle knihou chtěla sdělit. Totální slátanina.

sarkaditt
02.05.2024 2 z 5

Prvních sto stran a kousek jsem se musela fakt nutit do čtení a nejméně 10x jsem přemýšlela, že knihu odložím a dám do knihobudky. Kdybych nelezela v nemocnici, určitě bych ve čtení nepokracovala, ale tady jsem stejně neměla co dělat.
Vůbec jsem nechápala o co tam jako vlastně jde, občas jsem se musela vracet a číst znova i 10 stran, abych věděla, co tam vlastně bylo, některým postavám tam dle mě byl úplně zbytečně dan prostor. Ty dopisy hlavně ze začátku byly neskutečně otravné, stejně tak neustálé popisy, co se opakovaly - na co myslí, vzpomíná, panika apod.
Chtěla jsem dát knize odpad, dvě hvězdy jsou za tu druhou polovinu, ta už byla dobrá, nicméně ani tak žádný wow efekt se nekonal.

Sedm knižních novinek, které by vám neměly uniknout

23.08.2021

Knižní novinky (32. týden)

08.08.2021

Kniha Marta spí v seznamech