Marnivost umírá jen stěží přehled

Marnivost umírá jen stěží https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51083/marnivost-umira-jen--51083.jpg 4 16 16

Marnivá dívka Nesta se zničeho nic ztratí. Alespoň z očí své přítelkyně Alice. Pátrání odhaluje desítky možností, Alice se zaplétá do sítě tajuplných záhad, které souvisejí s minulostí mírně prostopášného Nestina života. Mrtvola ani vrah však stále nejsou k nalezení...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mht

Vanity Dies Hard , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Marnivost umírá jen stěží. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
03.04.2023 3 z 5

Čekal jsem podstatně víc

kleozpatra
03.04.2020 3 z 5

Tentokrát se na to Ruth moc nerozeběhla a tak její Pád z hnízda nebo Smrt zaživa zůstávají moje top, nicméně ačkoli chápu, že každý den to není na rekord, tak Alice i Nesta mi byly tak nějak lhostejné, skoro protivné, spíše znuděné, hysterka a manipulátorka, celkem jedno, kdo byl co, a tak by to s knihou, kde nelitujete pro beletrii ztrátou času, být nemělo.

kadgam
29.01.2014

Mam velmi rada autorkine knihy a na tuto som sa tiez velmi tesila. Predcasne
Pribeh zacinal velmi putavo ale cim blizsie ku koncu tym bol chaotickejsi . Posledne strany ma uplne rozcarovali
Neukoncene naznacene konanie protagonistov tazlp mozno vysvetlit rozburenymi hormonmi hlavnej hrdinky, snad iba autorky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Marnivost umírá jen stěží v seznamech