Mark Knopfler & Dire Straits přehled

Mark Knopfler & Dire Straits
https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90049/mark-knopfler-dire-s-90049.jpg 4 5 5

Životopis jedné z nejtalentovanějších, nejvšestrannějších a "muže s kytarou". Vypráví příběh školáka-rebela, mladíka koketujícího s novinařinou, studenta angličtiny na universitě a později učitele v Essexu, kde spolu s extrovertním lektorem sociologie Davem Paskem zakládá rockovou skupinu. Mark založil Dire Straits v punkovém létě 1977 spolu se svým mladším bratrem. Tato poutavá kniha proniká pod "fasádu", která každou superhvězdu zahaluje a detailně mapuje každý krok jedné unikátní kariéry. Obsahuje dosud nezveřejněná svědectví Markových spolužáků, přítelkyň, přátel, novinářů, učitelů i muzikantů. Poučný i provokující portrét rockové superhvězdy si jistě rádi přečtou nejen fanoušci Dire Straits.... celý text

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Grafická edice Dekor , Dekon

Mark Knopfler , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mark Knopfler & Dire Straits. Přihlašte se a napište ho.

mesije
05.05.2018 2 z 5

naprosto nezvládnutej překlad

minirock
28.09.2011 5 z 5

Pro mě, který tvorbu Dire Straits a po rozpadu skupiny i další projekty Marka Knopflera miluje, je tahle knížka skvělé čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mark Knopfler & Dire Straits v seznamech

v dalších seznamech1x