Dni slávy, dni smútku přehled

Dni slávy, dni smútku https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338086/bmid_dni-slavy-dni-smutku-EHS-338086.jpg 4 72 72

Marie Antoinetta série

Paríž, píše sa rok 1774. Mária Antoinetta dlho snívala o tom, že keď sa stane kráľovnou, bude udávať tón kráse, vkusu, noblese a veľkoleposti. Antoinette sa podarí nielen to, ale napokon splní aj svoju prvoradú povinnosť a porodí Francúzsku dediča trónu. Pod záplavou hodvábu a výstrednými účesmi však mladá kráľovná skrýva aj veľa utrpenia a strach nielen o svoju budúcnosť, ale i o budúcnosť dynastie Bourbonovcov. Pre okázalý životný štýl sa stane predmetom nechutnej propagandy, ktorá navždy zmení jej osud.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Days of Splendor, Days of Sorrow , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dni slávy, dni smútku. Přihlašte se a napište ho.

Rozmarýna Rozm
18.11.2023 4 z 5

Tato kniha byla trochu slabší než první díl. Ale opět jsem se dozvěděla zajímavé věci o Antoinettě a kniha se mi líbila. Zajímavý je příběh o náhrdelníku.

Rozmarýna Rozm
18.11.2023 4 z 5

Druhý díl byl slabší než první díl. Měla jsem problém se u knihy udržet. Poslední čtvrtina knihy, ale už byla zase skvělá.

ZUZANA-123
05.02.2023 5 z 5

Citlivĕ popsaný životní příbĕh Marie Antoinetty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dni slávy, dni smútku v seznamech

v dalších seznamech2x