Hacker přehled

Hacker
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412849/bmid_hacker-snq-412849.jpeg 4 101 101

Nomád série

Britský tajný agent Marc Dane, hrdina napínavých špionážních thrillerů, mezinárodních bestsellerů Nomád a Exil, se tentokrát pustí do své nejděsivější akce. Strašlivá hrozba z hlubin temné sítě digitálního zločinu. Zničující zrada v jádru skrytě operující úderné síly. Smrtelně nebezpečná honba na hackerském bojišti. Nemilosrdná teroristka dychtící po pomstě. Zničující útoky po celé planetě. Marc Dane musí nasadit veškeré své schopnosti a vynalézavost, aby vypátral záhadnou postavu – ženu známou jako Madrigal, jejíž tvář nikdo nezná. Dříve než uvrhne svět do války.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Ghost , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hacker. Přihlašte se a napište ho.

kuky921
20.06.2023 3 z 5

První knížka od tohoto autora - děj má spád, ale po další knížce od stejného spisovatele asi nešahnu.

technik1965
05.06.2023 3 z 5

Celkom fajn pokračovanie série

TeaPeter
29.01.2023 4 z 5

Když jsem se otřepal z toho, že postava, podle které se kniha jmenuje, zemřela hned v první kapitole, tak jsem se celkem rychle začetl. Občas jsem se zadrhl na katastrofálních překladech technických pojmů, ale to naštěstí nevadilo, protože na nich děj nestál. Možná ani autor není v technice až tak zběhlý, takže do toho moc nezabředával. Konec byl už dost na hraně - bylo zřejmé, že kladní hrdinové mají nejméně o 3 litry krve více než ti záporní. A to nemluvím o pevnosti kůže a tvrdosti kostí... Je těžké je byť jen škrábnout. Hlavní záporačka pak zahynula tak náhle, že její motivy k celé té obrovské akci se ani nevysvětlily.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Kniha Hacker v seznamech