Manželské judo přehled

Manželské judo https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408639/mid_manzelske-judo-TVJ-408639.jpg 4 27 27

Lidé by k sobě měli být hodní a všude by měla panovat láska a mír… Ano, to by bylo ideální. Protože však náš svět dokonalý není, manželé jsou si nevěrní, trápí jeden druhého a rozvádějí se. Ovšem jen ti, kteří neovládají manželské judo. Oblíbený autor Vám s moudrostí a humorem poradí, jak bez úhony proplout všemi úskalími manželského života a zvládnout i ty nejošemetnější situace. Přečtěte si, jak řešit krize malé i velké. Zjistíte, že téměř všemu se lze postavit s nadhledem – a dozvíte se, jak na to. 2. vydání ....... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželské judo. Přihlašte se a napište ho.

Parwana
01.01.2024

Perfektní. Už dlouho jsem se tak nepobavila. Ač se některými názory autora nesouhlasím, tohle by si měli všichni sezdaní povinně přečíst.

Lac
14.09.2021 5 z 5

Dovolím si nesouhlasit s Rombaldim. Kniha není příručkou jak v manželství podvádět, klamat a vymýšlet si různé věci, aby manželství fungovalo. Je varováním, jak předcházet párovému zhnusení. Dospělí lžou přirozeně, kdo nelže je stále dítětem - platí jak v manželství, v politice, i ve vztahu k životnímu prostředí aj.!!!

Rombaldi
16.09.2016 2 z 5

Veliké zklamání.
Velká část knihy se nedá použít, protože už je prostě jiná doba, neumím si představit, že by moje žena byla v domácnosti a já jí dával výplatu na stůl,

Knížka mi přijde jako příručka jak v manželství podvádět, klamat a vymýšlet si různé věci aby manželství fungovalo.

Raději bych se rozvedl, než předstírat infarkt, emoce, které ve skutečnosti necítím, vyhrožovat a lhát abych si udržel ženu tam, kde chci.

Pořád raději budu preferovat upřímnost.

Doporučil bych ji mužům, kteří mají v plánu v manželství podvádět, ale takovým mužům silně nedoporučuju si někoho vůbec brát.

Přesto všecko jsem si také v knize dokázal najít pár užitečných rad.
Je tam hezky popsané jádro hádky/sporu, člověk si uvědomí, že ne pokaždé se člověk hádá kvůli obsahu zrovna řešené věci, ale že jen zrcadlíme svůj nespokojený duševní stav...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Manželské judo v seznamech

v Právě čtených1x