Mandle: erotický příběh muslimské ženy přehled

Mandle: erotický příběh muslimské ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48242/mandle-eroticky-pribeh-muslimske-zeny-48242.jpg 2 20 20

Erotický příběh muslimské ženy Tato kniha je šok. Jde o zbeletrizovaný životopis z pera arabské muslimské autorky, která se jako první odvážila překročit sexuální tabu (skrývá se proto pod pseudonymem - Nadžma znamená hvězda). Nejsou to jen velice odvážné erotické pasáže, které vzbuzují čtenářskou pozornost v příběhu mladičké Badry, násilně provdané a prchající před ponižováním do náruče jiného muže, úspěšného lékaře. Jeho volné názory a mravy se po období nádherné lásky sice mění v perverzi, ale kouzlo jeho osobnosti navždy ovlivnilo další hrdinčin život. Síla textu je ve skutečném svědectví o vzpouře proti tradici diktované muži a udržované krutostí žen vůči sobě samým.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Brána

L’amande , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mandle: erotický příběh muslimské ženy. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
27.01.2018 2 z 5

Jedna z knih , u které jsem cítila naprosté znechucení. Jsem ráda, že jsem si knihu pouze půjčila v knihovně, leč nezaujala a zase hezky rychle jsem ji vrátila zpět.

micha-ella
01.09.2017 odpad!

NE! Tohle ne. Knížku jsem odložila naprosto znechucená.

kenedu
13.07.2016 1 z 5

Zvláštní kniha, připadá mi to pouze jako výmysly autorky. Pobýval jsem dost dlouho v arabských zemích a vím, že ženy jsou tam velice zdrženlivé. Tuhle knihu bych moc nedoporučoval.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mandle: erotický příběh muslimské ženy v seznamech

Nedjma
marocká