Maminka Creep: Věřte svým dětem! přehled

Maminka Creep: Věřte svým dětem! https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507171/bmid_maminka-creep-Ipx-507171.jpg 5 4 4

Aneb kterak youtubera vychovati. Jejím revírem je rodina. Její tempo je rozvážné. Její protivníci jsou čas, spánková deprivace a poruchy příjmu potravy. Maminka pracuje ve dne v noci. Jejím úkolem je starat se a pečovat. Jarmila Hložková (@maminkacreep) - jedna z nejznámějších maminek ve světě českých youtuberů napsala knihu o své rodině a laskavém rodičovském přístupu. Knihu tedy můžete tak trochu považovat za manuál, jak vychovat úspěšného youtubera, v tomto případě Martina alias Creepa, který do této knihy přispěl svými postřehy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maminka Creep: Věřte svým dětem!. Přihlašte se a napište ho.

knihomolkarozi
10.04.2023 5 z 5

Knížka mě neskutečně chytla. Je to hodně o životě a psáno s takovou upřímností a zároveň vtipností, že se s tím prostě v určitém momentě musíte začít ztotožňovat. Tady je jeden z důkazů, že autobiografie a obecně biografie nemusí být pouze nuda a četba pro dospělé či zapálené šťouraly, všeználky a odborníky.

Ticho ve tmě, Pak ses objevila ty a další knižní novinky (5. týden)

29.01.2023

Kniha Maminka Creep: Věřte svým dětem! v seznamech

Autorovy knížky

2023  90%Maminka Creep: Věřte svým dětem!