Malý milionár přehled

Malý milionár https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274943/bmid_maly-milionar-0ak-274943.jpg 4 269 269

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa rozpráva je príbehom chlapca, z ktorého sa akoby zázrakom stane zo dňa na deň milionár. Dvanásťročný Joe tak má zrazu všetko, na čo si len spomenie. Vlastnú Formulu 1, nahrávacie štúdio, žraloka, dokonca aj komorníka, ktorý je... Čo myslíte? No predsa orangutan! Má to ale niekto v živote šťastie! Veď čo viac si môže chalan v jeho veku priať? Ale Joeovi k šťastiu predsa len niečo chýba. Ozajstný priateľ. Podarí sa mu ho nájsť? Prezradíme len toľko, že pri to hľadaní nebude mať ľahké. Pochopí aj to, že peniaze naozaj nie sú všetko.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Billionaire Boy , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý milionár. Přihlašte se a napište ho.

StateOliver
dnes 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale v polovině knihy už bylo jasné, jak to dopadne. Příběh je o Joeovi Spudovi, jehož otec vydělal miliardy liber na prodeji toaletního papíru. Joe byl na začátku trochu rozmazlený. Při čtení knihy jsem si dokázal představit, jaké je to být miliardářem. Ale spousta peněz neznamená to, že je člověk šťastný.

JustABookReader
04.05.2024 4 z 5

Pěkná kniha, ale myslím si, že byla Babička drsňačka lepší.
Tato kniha mi moc nesedí humorem a celkově mi ani postavy nejsou moc sympatické.
Ale pořád velmi solidní kniha a myslím si, že si zaslouží 4 hvězdy.

šárofka
27.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Moc krásná kniha s ponaučením. Ze začátku to vypadalo, že Joe bude zaporák, ale nakonec to tak nebylo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malý milionár v seznamech

v Právě čtených6x