Čaro mladosti přehled

Čaro mladosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112189/bmid_caro-mladosti-OnY-112189.jpg 4 203 203

Malory Family série

Roztopašná krásavica Amy sa vo svojich sedemnástich rokoch rozhodne získať srdce toho najnevhodnejšieho partnera - lodného kapitána Andersona. Mladý Američan je síce šokovaný bezočivými návrhmi netere svojho úhlavného nepriateľa, ale zahorí túžbou po tejto čarovnej nespútanej dievčine.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Magic Of You , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čaro mladosti. Přihlašte se a napište ho.

Licie84
23.05.2024 5 z 5

Po knize jsem sáhla díky Čtenářské výzvě. Kniha mě bavila i když Amy byla na můj vkus až moc taková sobecká... Myslela jen na svoje touhy, i když to myslela dobře. Na konec vše dobře dopadlo jak jinak.. Přiběh mě bavil a pobavil.. určitě si přectu další ze serie Malory

Ewe291
21.12.2023 1 z 5

Tak sa ospravedlnujem predchadzajucej knihe o Jamesovi tato je najslabsia!!!!!! Warren bol raneny a to az tak, ze sa tak uzavrel az to nebolo pekne a zdrave ale chapem ho. Ale Amy?! Tak to mi tak liezlo na nervy, ze som sama mala chut ju preplesnuta to poriadne. Nic na nej nebolo ani mile ani okuzlujuce, skor bola ako male dieta, ktore si nasilu vynucovalo co chce a to sa mi vobec nepacilo a s toho dovodu mi vobec nebola sympaticka

Senza Jenka
28.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Warren je trochu labilní povaha. Žena, o které si myslel, že ho miluje a dokonce s ním spala už před svatbou, se těsně před sňatkem rozhodne pro jeho největšího nepřítele a navrch mu odepře i otcovství dítěte, které čeká. To ho tak rozebere, že jediná žena, kterou má od té doby rád a je to (byť neochotně) schopen dát neohrabaně najevo, je jeho sestra.
Amy je tak zvláštně neochvějně cílevědomá. Rozhodla se, že je to muž jejích snů a že mu prostě do života vrátí radost a smích. Při čtení můj názor na ni kolísal mezi šílená a okouzlující. Pravdou ale je, že její motiv byl vlastně hezký a pozitivní a obrácení rolí - kdy svádí a uhání ona jeho a ne naopak, jak je zvykem, bylo osvěžující změnou.
Škoda jen, že ta dramatická část příběhu byla tak odbytá.
Některé věci mě ale neskutečně bavily, zejména Amyina otevřenost, která ho pravidelně vyváděla z míry, či rovnou šokovala, nebo třeba scénka, jak ji natlačí jednou stranou do kočáru a ona plynule druhou stranou vystoupí :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čaro mladosti v seznamech

v dalších seznamech3x