Jarní mrtví přehled

Jarní mrtví
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215308/mid_jarni-mrtvi-215308.jpg 4 295 295

Vlaštovky krouží na obloze a barevné tulipány dokreslují poklidnou atmosféru. Matka s dvěma holčičkami jde k bankomatu. Vtom vše pohltí prázdnota, tlaková vlna idylu smete a nechá za sebou jen změť křiku a bolesti. Bomba rozmetala nejen budovu banky, ale i všechny jistoty.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Vårlik , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jarní mrtví. Přihlašte se a napište ho.

moudivlacek
09.04.2024 4 z 5

Podařená detektivka promíchaná s prvky psychologického románu a líčením osobního života inspektorky Malin.
Na začátku hrůzný čin - výbuch bomby, která zabije 2 malá děvčátka. Nastupuje Malin se svými kolegy, zprvu to vypadá na čin teroristů. Mrtvá děvčátka "promlouvají" k velmi vnímavé Malin. Ta zprvu nerozumí.
Každopádně je to příběh pátrání po pachateli, líbilo se mi, že hned policie nevěděla, kdo je pachatel a proč svůj čin spáchal. Jsou tu omyly a slepé uličky, promíchané osobními životy policistů.
Peníze jsou velká moc a někdy mohou přelézt někomu přes hlavu. Bez lásky by žádné dítě nemělo vyrůstat....
Konec trochu drsný (pro někoho), ale já nakonec byla spokojená.
Těším se na další díl.

berila
28.01.2024 2 z 5

Tato je přečtená 4. kniha v sérii a bohužel musím konstatovat - za mě klesající úroveň. Neustálé řešení rodinných vztahů začíná už být dost otravné. Spád to mělo až ke konci, ale takový dost málo uvěřitelný. Navíc hlasy mrtvých (u autora se objevují ve všech mnou přečtených knihách) zde byly už byly přes míru. Celkově žádná sláva.

KlariN
24.07.2023 2 z 5

Drásavé, leč také ezo únavné, a v závěru bondovsky přepálené. Slabší kus.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jarní mrtví v seznamech

v Právě čtených3x