Maigretovy Vánoce přehled

Maigretovy Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487065/bmid_maigretovy-vanoce-So0-487065.jpg 5 10 10

Rozkošný příběh o Vánocích v Maigretově domácnosti. Ať se snaží sebevíc, Jules Maigret nemůže o svátcích zůstat v posteli, i když předstírá spánek, když se madam Maigretová vytratí, aby si v nedalekém obchodě vyzvedla čerstvé croissanty. Oba doufali, že "stráví klidné dopoledne ve svém bytě" na Boulevard Richard-Lenoir. Nebylo tomu tak. Ještě než vypijí první šálek kávy, někdo zaklepe na dveře. Dvě ženy z protější ulice potřebují jeho pomoc. Na první pohled se nezdá, že by šlo o profesionální záležitost, ale v Martinově bytě se stalo něco podivného. Otec Vánoc možná skutečně navštívil ložnici sedmileté Colette Martinové. I na ni se hodí slovo "rozkošná"! Asi před měsícem si poranila nohu a v současné době je upoutána na lůžko, ale má novou panenku. Může být její příběh o této návštěvě pravdivý? Mohl by Maigret navštívit Colette a přijít s vysvětlením?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Magnet Press (ČR)

Un Noël de Maigret , 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maigretovy Vánoce. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
21.02.2024 5 z 5

Ani o Vánocích nemá Maigret klid. Ale jako obvykle si poradí.

Naďa2411
09.11.2023 5 z 5

Blíží se adventní čas a náhodně jsem si vybrala tuto aknihu, ve které se děj odehrává v jeden den o vánocích. Komisař rychle musí zjistit, od koho děvčátko dostalo k vánocům panenku a co tím pachatel skrývá. Krátká oddychová povídka, líbila se mi.

janina66
16.07.2023 5 z 5

Jo to mě bavilo a líbilo. Jasné,kdo je kdo a proč?
Též jsem vyslechla jako rozhlasovou hru v podání R. Hrušínského.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Maigretovy Vánoce v seznamech