Madynka přehled

Madynka https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520691/bmid_madynka-0QY-520691.jpg 4 170 170

Nezkrotná a podnikavá Madynka srší nápady. Jak dopadnou její vynalézavé hry pro její sestřičku Lízu? Madynka, trochu nezkrotná, ale velmi podnikavá holčička, srší nápady, které hned uskutečňuje především pro sestřičku Lízu. Obě žijí s rodiči na švédském venkově, kde je na její nápady spousta skvělých příležitostí. Ovšem ne vždycky Madynčiny vynalézavé hry dopadnou podle jejích představ, a tak není divu, že dospělým občas vstávají vlasy na hlavě!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (ČR)

Madicken , 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madynka. Přihlašte se a napište ho.

Monike
07.03.2023 5 z 5

Skvělé příběhy Madynky a Lizy. Každý ve r jsme se těšili, co zase vymyslí. :-)

AlexandraBane
26.03.2022 5 z 5

Madynku jsem milovala už jako dítě (taky ta knížka chudák podle toho vypadá), četla jsem jí pořád dokola. Tak jsem si řekla, že si jí po těch letech zopakuju a miluji jí pořád stejně i po těch letech. Takže jí stoprucentně můžu doporučit všem maminkám a jejich dětem.

LadidaX
20.01.2022 5 z 5

Jak to ta Lindgrenová dělala, že tak věrně a humorně dokázala popsat dětskou duši? Otázku si kladu při čtení každé z jejích knih. Madynku jsme si "stoprucentně" užili jak děti, tak i předčítající rodiče.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madynka v seznamech

v Právě čtených3x