Madona bez kabátu přehled

Madona bez kabátu
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82664/madona-bez-kabatu-82664.jpg 4 12 12

Šestadvacetiletá vysokoškolská asistentka Lucie těžce prožívá svou osamělost. Její zoufalé hledání citového partnerství jí komplikuje život i v oblasti pracovní. Lucie konečně získává příslib opravdového partnerského soužití a nalézá v životě své pevné místo.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madona bez kabátu. Přihlašte se a napište ho.

evca7271
28.03.2024 3 z 5

Podle hodnocení, jsem čekala,že to bude lepší,ale pro mě to bylo bohužel zklamání.

Amneris
11.11.2021 5 z 5

Pokračování příběhu o asistentce Lucii, která doposud tápala ve vztazích. Moc jsem jí držela palce, aby konečně našla toho pravého. Skvělé pohodové čtení.

Ann98
05.02.2020 5 z 5

Pěkně se četlo, taková příjemná oddechovka, při které se může člověk oddat zcela příběhu a zapomenout na všední starosti a strasti. S Lucií jsem celý příběh sympatizovala a přála jsem jí trošku toho štěstí. Proto jsem byla ráda za to, kam příběh směřoval a jak to nakonec dopadlo. Jako první jsem četla druhý díl a vůbec mi to nevadilo. Tím víc mě to nažhavilo přečíst si i díl první.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madona bez kabátu v seznamech